gobus.pl

portal o motoryzacji

przewozy autokarowe
Motoryzacja

Międzynarodowe przewozy krajowe w komfortowym wydaniu

Czasami podróżujemy w celach rozrywkowych, czasem zaś zmusza nas do tego praca. W każdym razie każdy chce podróżować bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Dlatego wiele osób korzysta z usług przewozowych firmy posiadającej na stanie wiele autokarów.

Usługi firmy przewozowej

Firma przewozowa organizuje profesjonalne przewozy autokarowe na terenie całego kraju i za granicą. W ofercie można znaleźć wyjazdy integracyjne, pracownicze, okazjonalne, wycieczkowe i indywidualne. Każdy wyjazd jest organizowany od podstaw, w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Jedno jednak jest pewne, każdy klient będzie usatysfakcjonowany poziomem świadczonych usług tym bardziej, że wszystkie autokary posiadają aktualne przeglądy techniczne, są bezpieczne dla pasażerów i są bardzo komfortowo wyposażone.

Na jaką okazję można wynająć autokar?

Autokar można wynająć na wiele różnych okazji i z różnych przyczyn. Przede wszystkim wynajmuje się go organizując wycieczkę w jakieś określone miejsce. Kolejną propozycją wynajęcia autokaru jest zapewnienie transportu dla gości weselnych czy komunijnych, których zwykle jest bardzo dużo a wszyscy muszą się dostać w jednym czasie w jedno miejsce. Także i na wyjazd integracyjny przyda się wynająć luksusowo wyposażony autokar, pełny różnych udogodnień. Bardzo często też firmy zajmujące się pośrednictwem pracy zagranicznej, wynajmują dla swoich pracowników autokar, który zawiezie ich do nowej pracy, nawet jeśli znajduje się ona poza granicami kraju.

Wyposażenie autokaru

Każdy autokar, który można wynająć jest bardzo komfortowo wyposażony. Dzięki temu przejazd takim pojazdem jest bardzo wygodny nawet przy bardzo długich trasach. W każdym autokarze znajduje się sprawna klimatyzacja oraz ogrzewanie, które są załączane w zależności od pory roku i temperatury panującej wewnątrz pojazdu. Poza tym każdy pojazd posiada wygodne fotele obite miękkim materiałem, dzięki którym podróż jest wygodna i przyjemna. Fotele te można lekko dopasować do pozycji sylwetki, co pozwala nawet na drzemkę w czasie jazdy. Kolejnym udogodnieniem jest ubikacja wewnątrz pojazdów, to znacznie podnosi komfort podróżowania szczególnie na długich trasach.

Pojazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Bardzo dużą zaletą autokarów przewozowych jest to, że są one przystosowane do przewożenia także osób niepełnosprawnych. Dla osób niepełnosprawnych podróżowanie nie jest łatwe, na szczęście te autokary mają szereg udogodnień, które pozwolą im w spokoju podróżować po świecie. Przede wszystkim są to specjalne stanowiska, na których można zaparkować wózek inwalidzki i bezpiecznie go przymocować na czas podróży. Każdy taki autokar posiada także specjalny trap, po którym można wjechać wózkiem inwalidzkim do autokaru.

Różne wielkości i przeznaczenia autokarów przewozowych

W ofercie firmy przewozowej, można znaleźć wiele propozycji autokarów i busów na wynajem. Są wśród nich autokary na 56 miejsc siedzących, na 27 pasażerów a także mini busy, które przydają się zwłaszcza do przewozu gości imprez okolicznościowych. Także i firmy zajmujące się organizowanie pracy zagranicznej, zwykle wynajmują mini busy dopasowane wielkością do ilości pracowników. Zanim złoży się zamówienie na wynajem autokaru, należy podać ilość osób, które będą podróżować tym pojazdem a także cel podróży. Od tego zależy jaki pojazd zostanie udostępniony klientowi i cena jego wynajmu.

Jak zamówić sobie autokar?

Każdą wycieczkę autokarową trzeba porządnie zorganizować. W tym celu należy skontaktować się z firmą przewozową i ustalić z nią szczegóły wynajmu autokaru. Jak już wyżej wspomniano należy określić ilość uczestników i cel wynajęcia autokaru. Wtedy zostanie przygotowana indywidualna oferta, uwzględniająca nasze wszystkie potrzeby i oczekiwania. Aby poznać ofertę firmy, można skorzystać z jej strony internetowej albo osobiście udać się do siedziby firmy przewozowej. Na miejscu udzielone zostaną wszystkie informacje, będzie można się też przyjrzeć wszystkim autokarom będącym w ofercie na wynajem. Od załatwienia pojazdu należy rozpocząć organizację każdej wycieczki, bo jest to jedna z najważniejszych kwestii.