gobus.pl

portal o motoryzacji

TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY
Motoryzacja

TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY – SPRAWDŹ, CZY TO ROZWIĄZANIE JEST DLA CIEBIE

Transport FTL (z ang. Full Track Load) odnosi się do przewozu przez firmę logistyczną ładunku całopojazdowego, co w praktyce oznacza kompletne i maksymalne wypełnienie danego pojazdu jednym ładunkiem. W związku z tym przestrzeń transportowa opłacona i wykorzystana jest w całości tylko przez jednego klienta. Następuje skrócenie drogi przewozu, która odbywa się wyłącznie między nadawcą a odbiorcą. Transport całopojazdowy to rozwiązanie idealnie dopasowane do przedsiębiorstw potrzebujących przewieźć swój asortyment, który obejmuje duże partie ładunku czy niestandardowe gabaryty. Korzyścią jest szybkość i komfort dla wszystkich uczestników, biorących udział w realizacji zlecenia transportowego, czyli klientów, przewoźników oraz spedytorów.

Firma logistyczna realizująca usługę transportu FTL

Zyskaj najlepszą obsługę zleceń krajowych dzięki wyborowi naszej firmy logistycznej ALFA SPED w zakresie ładunków całopojazdowych (FTL transport). Naszym priorytetem jest dbanie o zachowanie najwyższej jakości dystrybuowanych przez nas produktów. Po podaniu szczegółowych informacji na naszej stronie, uwzględniających trasę i wybór naczepy, możesz wysłać zapytanie o wycenę zlecenia. Dzięki kalkulatorowi FTL transport zostanie zorganizowany sprawnie i szybko, z zachowaniem odpowiednich warunków do przewozu konkretnego ładunku. Możesz mieć pewność, że przygotowana przez nas wycena prezentuje indywidualne podejście do każdego klienta. Natomiast współpraca opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach, i zmierza do optymalizacji kosztów.

Dodatkowe usługi ALFA SPED: magazynowanie towaru – Kraków

Realizacja transportu całopojazdowego wyklucza dodatkowe załadunki czy rozładunki. Wobec czego FTL – transport całopojazdowy – nie wymaga wsparcia w zakresie organizowania dodatkowej przestrzeni magazynowej. Jeśli Twoje potrzeby są szersze, możemy również zaproponować Ci takie rozwiązanie, jak przygotowanie zaplecza magazynowego. Posiadamy magazyny typu x-dock o niezbędnym wyposażeniu, co zwiększa dopasowanie usługi do magazynowanego towaru. Kraków natomiast jest siedzibą naszej firmy, gdzie magazynujemy towary i dzięki temu sprawnie realizujemy zlecenia od lokalnych przedsiębiorców. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe propozycje współpracy.

Czy już wiesz, która usługa jest dla Ciebie odpowiednia? Nasz doświadczony zespół specjalistów dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej dopasować usługę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!